شعبه های فنان

لیست بهترین آموزشگاه های فن بیان و گویندگی در تهران

برگزاری کلاس های فن بیان در تهران

1. آموزشگاه فنان

 

فن بیان 1

مجموعه برند آموزشی موسسه فنان در سال ۱۳۹۶  شروع به فعالیت نمود.

مجموعه فنان در زمینه برگزااری دوره های هنری :

 1. عکاسی ، فیلمبرداری ، ادیت و تدوین فیل
 2. طراحی مد و لباس ،دوخت ، جواهر دوزی
 3. فن بیان ، گویندگی ، اجرا ، دوبله
 4. بازیگری تئاتر و سینما
 5. نرم افزار ها ، فتوشاپ ،پریمایر ،افترافکت

شماره تماس ها :

۰۷۱۳۶۳۳۴۱۷۹

۰۹۳۷۵۳۸۸۷۱۲

09199788136

09190192542

09190192582

Email : shirazfanaan@gmail.com

Instagram : fanaan.ir

 

 

2. سخن سبز

 

Rhetorical

 

فرزانه قهرمانی مربی فن بیان، سخنرانی، توسعه فردی . با توجه تجربه همکاری با مجموعه های

مختلف، با افرادی مواجه می شدم که با تجربه و آگاهی بالا به دلیل کمبود عزت نفس و نداشتن

فن بیان خوب نمی توانستند به جایگاهی که لیاقت آن راداشتند برسند.

از آن طرف افرادی با تجربه و آگاهی کمتر ولی با داشتن مهارت فن بیان و سخنوری، داشتن

عزت نفس و اعتماد به نفس بالا بیشتر دیده می شدند، مورد توجه قرار می گرفتند و به طبع آن

به مزایای مختلفی جمله ارتقاء شغلی، درآمدبالا و رشد بیشتر دست پیدا می کردند.

بر همین اساس نه تنها خود بسیار در این حوزه آموزش دیدم و مطالعه کردم بلکه تصمیم گرفتم

آن را به مردم کشورم هم آموزش دهم تا دست به دست هم دنیا را جای قشنگتری برای زندگی کنیم.

 

شماره تماس: ۶۵۵۳۵۸۹۴ – ۰۲۱

شماره موبایل جهت شرکت در دوره ها و هماهنگی دوره ها، کارگاهها و سمینارها

۰۹۳۹۵۵۹۹۱۸۲

کانال تلگرام sokhane_sabz فن بیان

کانال اینستاگرام sokhanesabz1فن بیان

ایمیل: info@sokhanesabz.com

  

 

3. کانون سخنوران

 

های سفارشی سخنوران

 

در روزگار ما، که عصر ارتباطات نام دارد هر انسان مترقی، پیشرو و مدرن امروزی که به دنبال رسیدن به اهداف بلند خود می باشد در حقیقت هر چه دارد از ایجاد ارتباط مؤثر است و هر آنچه ندارد از عدم ارتباط مؤثر می باشد. در حوزه ی ارتباطات کلامی و حتی غیر کلامی نقائص و نقاط ضعف فراوانی وجود دارد که اگر نتوان این مشکلات را در برقراری ارتباط مرتفع نمود قطعاَ مسائل فراوانی در رسیدن به خواسته های ذهنی و قلبی ایجاد می گردد. در حوزه ارتباطات کلامی دسته ها و انواع گوناگونی امروزه وجود دارد که از آن جمله می توان به مذاکرات، مناظرات، مباحثات، گفتگوها و حتی سخنرانی اشاره کرد که هر کدام متناسب با خواستگاه عالی خود سعی در برقراری رابطه مؤثر انسانی نموده و در واقع همگی به دنبال «فهمیده شدن»» می باشند. هر انسانی باید بداند که امروز باید مسلح و مجهز به فنون ارتباطات کلامی و غیرکلامی باشد تا در عرصه های مختلف زندگی به آنچه باید نایل شود. مهمترین مشکل ارتباطات انسانی انتقال مفهوم و منظور از طریق کلام است.

 

تمامی سوء تفاهم ها و سوء برداشت هایی که در ارتباطات انسانی رخ می دهد معطوف به عدم آشنایی و تسلط به حوزه سخن و کلام است. ما سخنوری و سخنرانی را عالی ترین نوع ارتباط موثر انسانی می دانیم و بر این عقیده ایم که هر انسانی که سخنرانی و سخنوری کند به این معناست که می تواند انسان ها را هدایت و رهبری و راهبری کند. اساسا تعریف ما از سخنرانی و سخنوری ارائه کلام به منظور راهبری است، چه برای یک نفر ، چه برای هزاران نفر. در هر موقعیتی که شما از طریق بیان و سخن و کلام خود می خواهید بر روی دیگران تاثیر بگذارید و آن ها را به مسیری هدایت کنید که مورد قبول و نظر شماست، شما مشغول سخنرانی هستید.

جهت رشد و ارتقای مهارت های کلامی و غیر کلامی نیاز به آموزش و تمرین و ممارست در حوزه های مرتبط با دانش سخنوری است. بسیاری از موسسات آموزشی صرفا فن بیان و نحوه اجرا را معادل سخنوری می دانند، حال آنکه فن بیان و نحوه اجرا فقط یک مهارت از ده ها مهارتی است که شما باید در این زمینه کسب کنید. علاوه بر فن بیان و صداسازی، آشنایی با نقشه راه سخنوری، کسب معرفت نسبت به ماهیت و موضوع سخنرانی، شناخت قالب های نظری خطابه، آگاهی عمیق و دقیق نسبت به ساختار نطق و چگونگی تهیه آن، کسب آموزش های لازم در مورد تشخص سخنوران و همچنین آشنایی با زبان بدن سخنوران، تنها نمونه ای از مهارت هایی است که شما در سخنرانی و سخنوری حرفه ای به آن نیاز دارید. افزون بر تمامی این مهارت ها احتیاج به یک سیر مطالعاتی در زمیته ادبیات، انسان شناسی، تاریخ، سیاست، جامعه شناسی و روانشناسی و تاریخ تفکر و خبرخوانی می تواند غنای محتوای ارائه شده توسط سخنوران را به رخ بکشد. نحوه مطالعه و چگونگی پرداخت به این موضوعات از منظر سخنوری مهارتی است که نیاز به تمرین های کارگاهی پیوسته و نقد مداوم و مستمر اساتید برجسته و کارورزیده در این حوزه را دارد.

بیشتر بخوانید
لیست بهترین آموزشگاه های فن بیان و گویندگی در قم

موضوع مهم در سخنرانی و سخنوری بیان حرف حساب و جدی است. کلام و سخنی که از روی اندیشه و تفکر و بررسی و تامل و تدبر حاصل شود، واگرنه کلامی که رنگ و بوی عامیانه دارد و صحبت های معمولی بی هدف و بی مقصد که در بسیاری از روابط انسانی ساری و جاری است، به مهارت و آموزش خاصی نیاز ندارد. وقتی که قرار است شما روی دیگران تاثیر بگذارید و آن ها را هدایت و رهبری کنید، موضوع متفاوت می شود. شما به یک الگو تبدیل می شوید. آن ها به شما و نحوه صحبت کردن و رفتار شما نگاه می کنند و سعی می کنند خودشان را شبیه شما کنند. این زمانی است که شما باید مسئولیت سخن و کلام خود را بپذیرید. چون سخن و کلام قدرتمندترین ابزار تاثیرگذاری بر سایر انسان هاست. وقتی پای سخن و سخنرانی به میان می آید، تمامی ویژگی های دیگر انسانی رنگ می بازد. ممکن است قبل از سخن گفتن، دیگران شما را از روی ظاهر، لباس، آرایش، زبان بدن و چگونگی ادب و آداب معاشرت شما قضاوت کنند، ولی هنگامی که شروع به سخن گفتن می کنید، این نحوه سخن گفتن شماست که به قضاوت دیگران سمت و سو می دهد.

سخن قدرتمند یعنی انسان قدرتمند، سخن تاثیرگذار یعنی انسان تاثیرگذار کانون سخنوران بر پایه همین هدف به عنوان اولین و تنها مرکز آموزش تخصصی فنون سخنرانی و ارتباطات مدت ها است که نسبت به این مهم سعی و جهدی ویژه نموده تا با آموزش افراد متخصص در زمینه های گوناگون ارتباطی به رشد و بالندگی میهن عزیز اسلامی کمک نماید. در همین راستا تا به امروز تلاش شده تا با استفاده از راه های متعدد آموزشی این نیاز را مرتفع نموده تا همگان بتوانند در این مهم به مهارت لازم دست یابند. به امید روزی که هیچ منازعه و مناقشه ای در نارسایی کلام نباشد. موسسه سخنوران با هدف ارتقاء سطح کیفی دانش کلامی ایرانیان و تحول در منطق زبانی در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد . این مجموعه به عنوان مرکز تخصصی آموزش سخنرانی و سخنوری حرفه ای و فنون ارتباطات کلامی و غیر کلامی از طرق مختلف آموزش اعم از حضوری، غیر حضوری و الکترونیکی افراد بی شماری را تا به امروز آموزش داده است.

 

آدرس 

4. آموزشگاه مدیریت و مهارت های اداری پایل

 

speech skills training 3

 

همانطور که می دانیم امروزه داشتن تخصص، دانش و مهارت برای موفقیت الزامیست ولی کافی نیست. و اگر بلد نباشیم ارتباط خوبی با دیگران برقرار نماییم و خواسته ها، ایده ها، خدمات و توانمندیهای خود را بخوبی بیان نماییم، نتایج دلخواه و مطلوبی را نخواهیم گرفت.

دوره آموزش فن بیان، سخنرانی و مهارتهای ارتباطی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مهارت های سخنرانی (Public Speaking and Presentation) و فن بیان (Speech) و صحیح صحبت کردن (Speaking Skills) را در خود پرورش دهید. بطور خلاصه در آموزشگاه فن بیان هنر خوب حرف زدن و حرف خوب زدن می آموزید.

در کلاس فن بیان ، تکنیکهای اعتماد به نفس و رفع خجالت و کم حرفی، تکنیکهای کاربردی فن بیان، داشتن صدایی رسا و گیرا، مدیریت ترس از سخنرانی، نحوه نوشتن متن سخنرانی، روشهای تقویت حافظه، روانشناسی مخاطبین، الگوهای رفتاری و زبان بدن (Body Language)، روش ها و مهارت های برقراری ارتباط و روابط عمومی، ایجاد ارتباط موثر و خوب در جامعه، آداب معاشرت حرفه ای، فنون کسب شخصیت کاریزماتیک یعنی جذابیت، اثرگذاری و الهام بخش بودن را در دوره آموزش فن بیان و سخنرانی و مهارتهای ارتباطی فرا می گیرید.

۸۵% عامل پیروزی افراد موفق، مهارتهای ارتباطی، نحوه صحبت کردن و هوش اجتماعی آنهاست. بنابراین فرقی نمی‌کند که شما چه شغلی دارید، جزو مدیران، منشی ها و رییس دفترها، اساتید دانشگاهها و دانشجویان، مدرسان و مربیان موسسات آموزشی، فروشندگان، بازاریابان تلفنی و حضوری، راهنمای تور گردشگری، مسئول روابط عمومی هستید و یا هر شغل دیگری داشته باشید، بدون شک به فن بیان، قدرت سخنوری و سخنرانی و به طور کلی مهارت های خوب صحبت کردن و برقراری ارتباط نیاز دارید

بیشتر بخوانید
بهترین آموزشگاه های فن بیان در همدان| آموزش فن بیان همدان| آموزش گویندگی همدان| آموزش مجری گری همدان

 

 • ارتباط با آموزشگاه

تلفن آموزشگاه: ۶۶۹۲۱۹۳۲

تلگرام، واتس اَپ: ۰۹۳۶۲۱۰۸۸۶۱

ایمیل: info@office-skills.ir

آدرس دفتر مرکزی:

آدرس آموزشگاه مدیریت پایا: تهران، میدان توحید، خیابان ستارخان، بین باقرخان و پاتریس، پلاک ۱۹۷
 

5. آموزشگاه 3%

 

Article Sadeghloo v2 750x500 1

 

من مهدی صادقلو مدرس سخنرانی و فن بیان هستم. گذشته من، سرشار از خجالت و ضعف در اعتماد به نفس بود. به طور ذاتی من فردی درونگرا، خجول، کم حرف و گوشه نشین بودم و هرگز توان صحبت در جمع 10 نفره را هم نداشتم. در جامعه فعلی شخصی موفق به پیشرفت و کسب موفقیت در زندگی خواهد شد که توانایی ارتباط با دیگران و صحبت مؤثر در جامعه را داشته باشد

زمانی که با یک فرد ناشناس برخورد می‌کنید، مغز به صورت ناخودگاه با پردازش ویژگی‌های «ظاهری» طرف مقابل، ابتدایی‌ترین قضاوت خود را درباره شخص ارائه می‌دهد. سپس با گذشت زمان بیشتر، سایر ویژگی‌های شخص، مانند طرز صحبت کردن و طرز فکر را هم بررسی می‌کند.

ذهن انسان بخشی از پیام‌های ارتباطی را از روش‌های غیرکلامی دریافت می‌کند. به عنوان مثال حالات چهره و چشم‌ها، حرکات سر و دست، تن صدا و حتی پوشش ظاهری سخنران، بخشی از هدف سخنرانی را به مخاطب منتقل می‌کند.

طبق تحقیقات صورت گرفته؛ حرکات بدن ۵۵% اطلاعات را منتقل می‌کنند، این در حالی است که لحن وطنین صدا حدود ۳۸%  و کلام تنها  7 درصد در ارتباطات نقش دارند.

بنابراین‌ حالت چهره،‌ ایما و اشاره‌ها، حرکات بدن، لمس کردن، فاصله‌ها، تماس‌های چشمی و نوع پوشش، می‌تواند بخشی از روند ارتباطات و انتقال پیام‌ها بین افراد را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 • تهران، الهیه، خیابان فرشته (شهید فیاضی) بعداز خیابان شبدیز، مجتمع تجاری داریوش، بلوک B، طبقه اول، واحد ۲، مجموعه آموزشی مکتب سه درصد
  لطفا قبل از مراجعه حضوری با روابط عمومی مجموعه هماهنگ کنید.
 • 09120046624
 • team@sadeghloo.com
 • https://3dar100.com

 

6.  M.R TALK

 

Speech learning

 

برگزاری کلاس های آموزشی به صورت خصوصی، نیمه گروهی و ورک شاپ گروهی در زمینه های زیر:

 • مهارت بیان، گفتگو و روابط عمومی (به همراه مبانی تخصصی کنفرانس علمی)
 • فنون مذاکره، تدریس و ارائه مطلب
 • دوره های شخصیت شناسی کاربردی در مدیریت، بازاریابی و آموزش
 • اصول کارگروهی

  

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا