شعبه های فنان

لیست بهترین آموزشگاه ها و دوره های عکاسی و فتوشاپ در بوشهر

برگزاری کلاس های عکاسی در بوشهر

1.آموزشگاه فنان

IMG 20200202 WA0037 1024x683 1

مجموعه برند آموزشی موسسه فنان در سال ۱۳۹۶  شروع به فعالیت نمود.

مجموعه فنان در زمینه برگزااری دوره های هنری :

  1. عکاسی ، فیلمبرداری ، ادیت و تدوین فیل
  2. طراحی مد و لباس ،دوخت ، جواهر دوزی
  3. فن بیان ، گویندگی ، اجرا ، دوبله
  4. بازیگری تئاتر و سینما
  5. نرم افزار ها ، فتوشاپ ،پریمایر ،افترافکت

شماره تماس ها :

۰۷۱۳۶۳۳۴۱۷۹

۰۹۳۷۵۳۸۸۷۱۲

09199788136

09190192542

09190192582

Email : shirazfanaan@gmail.com

Instagram : fanaan.ir

 

2.فرتورگران

I380X253 375847179645

مرکز فرهنگی آموزشی مهارتی فرتورگران اولین مرکز تخصصی عکاسی در استان بوشهر سال 1396 با شماره 633 به ثبت ملی سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی و در سال 1398 با شماره 21398 به ثبت آموزشگاه آزاد سازمان فنی و حرفه‌ای در رشته هنرهای تجسمی رسید.

واژه فرتور در لغت‌نامه دهخدا به عکس و تصویر اطلاق می‌شود. فرتورگر: عکاس و فرتورگران: عکاسان. «فرتورگران» اسم جمع مشتق مرکب است که توسط موسس این مرکز ترکیب و ساخته شد.

هدف از تاسیس این مرکز ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش عکاسی، توجه جدی به عکاسی با نگاه ویژه از لحاظ علمی و هنری، توسعه، ترویج و گسترش فرهنگ و هنر عکاسی است.

فرتورگران با کادری مجرب و حضور فرهیختگان و اساتید خبره دانشگاه، در زمینه‌ آموزش هنرهای تجسمی از استاندارد آموزش بین‌المللی، جدیدترین روش‌ها و منابع آموزشی، استفاده می‌کند.

 

  • ۹۳۶۷۷۹۳۶۷۹
  • info@fartourgaran.com
  • بوشهر» خیابان طالقانی کوچه هامور ۳٦

 

.

 

3.سپید

sepidlogoinfo

گروه عکاسان سپید پس از چندی فعالیت خود در زمینه هنر عکاسی و به خصوص آموزش و تربیت علاقه مندان به شکل غیر رسمی حال به واسطه تلاش پیگیر و بیشتر علاقه مندان فعالیتهای خود را منسجم تر و هدف دار تر نموده است.
تشکیل گروه عکاسان سپید که توسط آقای سید محمد فاطمی تاسیس و مدیریت میشود با توجه به حضور و تدریس وی در انجمن سینمای جوان بوشهر و فعالیت های ایشان می باشد. در طول سال های ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۱ ایشان با همراهی دیگر فعالان انجمن سینمای جوان و به خصوص سرپرست انجمن آقای کریم فایقیان که در آن زمان کارگاه عکس انجمن سینمای جوان بوشهر را راه اندازی کرده بودند به مدت ۵ سال مدیریت آن کارگاه را بر عهده داشتند و با توجه به تجارب بسیار ارزشمندی که از اساتید خود در انجمن سیمنای جوان و از هنرجویان و اعضا آن کارگاه به دست آوردند گروه عکاسان سپید را تشکیل دادند.
آقای سید محمد فاطمی به عنوان مدرس عکاسی از سال ۱۳۹۲ جلسات هفتگی خود را در روزهای پنجشبه به صورت کارگاه های آموزشی آغاز نمود و در ادامه با برگزاری کارگاه های تخصصی عکاسی و اردوهای عکاسی در سطح شهر بوشهر و مناطق اطراف بوشهر آموزشهای خود را گسترش داد.
در طول برگزاری جلسات هفتگی ، مسابقات ماهیانه نیز به فعالیت ها اضافه گردید که خود ایجاد شوق و انگیزه بیشتری در هنرجویان کرد.
در ادامه برگزاری جلسات هفتگی روز برگزاری از پنجشبه به دوشنبه ها تغییر یافت و این روال تا به امروز نیز ادامه دارد.
پس از گذشت یک سال از برگزاری جلسات هفتگی این گروه آقایان سید محمد فاطمی ، محمد صادق علامی ، مرتضی زنده بودی و سید حسین حسینی و علی اصغر نصوری به عنوان اعضا اصلی نام سپید را برای گروه انتخاب کرده و فعالیت ها و مسیر راه گروه را مشخص نمودند.

بیشتر بخوانید
لیست بهترین آموزشگاه های فن بیان و گویندگی در اهواز

استان بوشهر، بوشهر، Jabari, نواب صفوی

+989171753752

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

وبینار رایگان فن بیان و ارتباط موثر