دسته‌بندی نشده

لیست بهترین آموزشگاه ها و دوره های عکاسی و فتوشاپ در مشهد

1.آموزشگاه فنان

IMG 20200202 WA0037 1024x683 2

مجموعه برند آموزشی موسسه فنان در سال ۱۳۹۶ در شهر شیراز شروع به فعالیت نمود.
مجموعه فنان در زمینه برگزااری دوره های هنری :
1. عکاسی ، فیلمبرداری ، ادیت و تدوین فیل
2. طراحی مد و لباس ،دوخت ، جواهر دوزی
3. فن بیان ، گویندگی ، اجرا ، دوبله
4. بازیگری تئاتر و سینما
5. نرم افزار ها ، فتوشاپ ،پریمایر ،افترافکت
شماره تماس ها :

۰۷۱۳۶۳۳۴۱۷۹

۰۹۳۷۵۳۸۸۷۱۲

09199788136

09190192542

09190192582

Email : shirazfanaan@gmail.com

Instagram : fanaan.ir

2.آبرنگ

05

مؤسسه آبرنگ با عنوان مؤسسه آبرنگ خراسان در سال 1360تأسیس گردید.
از همان ابتدا مدیر عامل مؤسسه با توجه به اهداف بلند مدت با تأکید بر توسعه پایدار و خدمات مستمر به مشتریان خود راه توسعه و تعالی را هموار نمود و حرکتهای مثبت و سازنده زمینه ساز اعتماد و اعتبار مشتریان نسبت به آبرنگ گردید .
لابراتوار آبرنگ با وجود لابراتوار آگفا و همایون که در آن زمان جزو مطرح ترین لابراتوارهای استان بودند ، با بکار گیری تجهیزات روز آن زمان و با بهره گیری از نیروهای متخصص در امر چاپ به سرعت به عنوان مجهزترین مرکز لابراتوار و خدمات ظهور و چاپ جای خود را در سطح کشور باز نمود ، در ادامه راه با شروع فعالیت های بیشتر فروشگاهی ، فروشگاه های انحصاری دوربین و تجهیزات وابسته و همچنین فروشگاه انحصاری قاب و آلبوم خود را دایر نمود .
از سال 1374 با شروع فعالیت های فرهنگی و چاپ فصل نامه های تخصصی باعتث گردید سطح فنی و دانش عکاسی به سرعت در میان نسل جوان ارتقاء یابد و با برگزاری جشنواره و مسابقات سراسری عکاسی و اهداء جوائز ارزنده زمینه رقابت های سالم رابرای عکاسان آماتور فراهم نماید ، 8 سال برگزاری جشنواره ها با کمک و همت دبیر این جشنواره ها ، آقای کیارنگ علایی استمرار داشت و در نهمین دوره نیز در جشنواره ملی عکس با دبیری آقای مهدی رضوی حرکت های فرهنگی ادامه پیدا نمود.

05138443519
05138443520
lababrang@gmail.com
info@abrang.org

بیشتر بخوانید
آموزش فن بیان و گویندگی

3.آموزشگاه بازیگری آژنگ

1367413184040

برگزاری کارگاه تخصصی
مستر کلاس«داستانگویی در مجموعه عکس مستند» با حضور ساسان مویدی در مشهد برگزار شد.
هنرجویان مجتمع آموزشی آژنگ با حضور در این کارگاه که در پنج روز و در قالب ۲۰ ساعت همراه با کارگاه عملی عکاسی خیابانی که از یکشنبه ۱ الی ۵ دیماه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در نگارخانه رضوان برگزار شد حضور پیدا کردند
مباحثی که در بخش تئوری کارگاه مطرح و اشتراک گذاشته شد عبارت بودند از «عکاسی خیابانی چیست و چرا این ژانر امروزه به یکی از پرطرفدارترین شاخه های عکاسی تبدیل شده است؟»، « ثبت خوب به چه ثبتی گفته می‌شود؟»، « پاسخی به پرسشهای رایج در عکاسی مستند خیابانی»، «چطور به یک داستان ایده‌آل در مجموعه عکس مستندبرسیم؟»، «اخلاق در عکاسی مستند خیابانی و رعایت حقوق شهروندی»، «سوژه‌یابی و انتخاب تجهیزات مناسب برای عکاسی مستند خیابانی»، «عکاسی امروز برای ارائه فردا ( اقتصاد عکاسی )»، «نقش فضای مجازی در حمایت از عکاسان»
در ادامه کارگاه در بخش عملی آن هنرجویان طی ۴ روز زیر نظر مدرس به عکاسی هدفدار در حاشیه شهر مشهد پرداختند که این عکس ها در راستای پروژه های واگذار شده به هر کدام از هنرجویان در کارگاه تئوری بود.
قابل توجه است، همزمان با برگزاری این کارگاه نمایشگاهی از مجموعه عکس‌های ساسان مویدی ( از عکاسان دفاع مقدس) در نگارخانه رضوان مشهد از ۱ الی ۴ دی‌ماه برپا بود..
05138406111-09157081334-09352361334
راهنمایی – خیابان احمد آباد، بلوار راهنمایی، راهنمایی 2/1، پلاک 6

4.مرکز آموزش تخصصی خراسان

1208559178458

این مجموعه با پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و با تلفیق علم، هنر و فناوری در حوزه فرهنگ و هنر در سطح ملی بر توان علمی، هنری و مدیریتی به یکی از قطب های کارآفرینی فرهنگ و هنر در راستای فرهنگ سازی، استعدادیابی و ایجاد بستر مناسب جهت پرورش و توسعه توانمندی های فرزندان ایران زمین تبدیل گردیده است. مرکز آموزش تخصصی خراسان در شهر مشهد و در محله خیام واقع شده است.

بیشتر بخوانید
لیست آموزشگاه های بورس در شیراز سال 1403

http://satrschool.com
5137009225
خیام – بلوار سازمان آب، شهید صادقی 18، پلاک 25

5.انجمن عکاسان خراسان

563445707316

این مجموعه با پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و با تلفیق علم، هنر و فناوری در حوزه فرهنگ و هنر در سطح ملی بر توان علمی، هنری و مدیریتی به یکی از قطب های کارآفرینی فرهنگ و هنر در راستای فرهنگ سازی، استعدادیابی و ایجاد بستر مناسب جهت پرورش و توسعه توانمندی های فرزندان ایران زمین تبدیل گردیده است.مجموعه فرهنگی کامجو در شهر مشهد و در محله پیروزی واقع شده است. این آموزشگاه با به کارگیری بهترین اساتید و امکانات و استفاده از روش های نوین تدریس از مراکز موفق در پرورش هنرجویان علاقمند به نقاشی می باشد. انجمن عکاسان خراسان در شهر مشهد و در محله امامت است.

http://khorasanphotographers.com
5136043484
امامت – پارک ملت، مجتمع امام رضا(ع)

6.آموزشگاه موج نو

864394653360

آموزشگاه سینمایی موج نو (آموزشگاه آزاد سینمایی و سمعی بصری) در محدوده راهنمایی مشهد واقع شده است و با مجوز رسمی بشماره ۱۵۳/۱۲۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت کرده و از بهترین آموزشگاه های بازیگری مشهد میباشد. آموزشگاه موج نو برگزار کننده دوره های آموزش فن بیان و تکنیک های سخنوری، بازیگری سینما، تصویربرداری، نویسندگی و کارگردانی، میکس و مونتاژ، عکاسی همراه با کارگاه عملی همراه با ارائه گواهی نامه رسمی ارشاد به فارغ التحصیلان مشغول به فعالیت مستمر می‌باشد. در آموزشگاه آزاد سینمایی موج نو کوشش بر این است که در خلال برنامه هایی منسجم و با گذراندن واحد های عملی و نظری، هنرجویان را با کار گروهی و جمعی آشنا کند؛ چراکه این موضوع مسئله ای است که سینما و فیلمسازی ایران بسیار به آن نیاز دارد. دوره های آموزشگاه های سینمایی و بازیگری نسبت به دانشگاه ها کوتاه تر است و بیشتر تکیه بر آموزش کاربردی و تمرکز بر بخش خاصی از زمینه های مختلف سینما است. از این رو هنرجویان پس از طی دوره ها، راحت تر می توانند در رشته مورد علاقه خود به فعالیت بپردازند. هدف آموزشگاه سینمایی موج نو ایجاد بستر مناسب برای پرورش استعدادهای مستعد به شکل اصولی و اساسی بوده و از هیچ تلاشی برای تربیت هنرجویان متخصص و کارآمد با سابقه علمی و عملی بالا فروگذار نمیکند. همچنین هنرجویان علاقه مند به حرفه فیلمسازی را در جهات ساخت فیلم های کوتاه، مستند، تیزر وآنون تبلیغاتی، گزارشی و خبری، مستند، تصویربرداری از مراسم ، سمینار ومحافل اداری، داستانی، آموزشی و … هدایت و همراهی میکند و هنرجویان علاقه مند به عکاسی و فیلم برداری به سوی فعالیت هنری در عرصه های متنوع مانند فیلم های کوتاه و… حمایت میکند. آموزشگاه بازیگری موج نو در شهر مشهد و در محله احمدآباد واقع شده است.

بیشتر بخوانید
کلاس بازیگری در شیراز

http://www.moje-no.com
09159090090 – 05138401416
احمد آباد – راهنمایی، سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 9 و 7

امتیازات این مقاله : post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا